Serwis „Bankowe.com.pl” przeznaczony jest przede wszystkim dla osób, które są początkujące w świecie bankowości i dopiero stawiają pierwsze kroki w tej dziedzinie. Pragnie im w tym pomóc, aby pierwszy kontakt ze światem pieniądza, finansów, ekonomii i inwestowania, nie zakończył się utratą oszczędności, ale jak największymi sukcesami i zyskami. Serwis zajmuje się szeroko pojętą tematyką bankowości.

Serdecznie zapraszamy do czytania artykułów, a także do aktywnego komentowania oraz pozostawiania swoich opinii. Dzięki temu będziemy w stanie poznać pogląd na dany produkt większej rzeszy ludzi.

Informacje przedstawione na tej stronie internetowej: bankowe.com.pl są prywatnymi opiniami ich autorów i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Właściciel i autorzy dokładają wszelkich starań aby dane i informacje zawarte w stronie były prawdziwe i aktualne. Właściciel nie ponosi żadnej odpowiedzialności za błędne dane lub nieaktualne informacje zamieszczone w ramach strony internetowej, co dotyczy w szczególności skutków czynności podejmowanych przez użytkowników Serwisu na podstawie jego treści. Czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność. Przedstawione nazwy, znaki firmowe i logo (firm, banków) są zastrzeżonymi znakami i należą do ich właścicieli, a zostały użyte jedynie w celach informacyjnych